| Mileage: | 35923 |
| MPG: | 26 city / 33 hwy |
| Engine: | 2.5L I4 DOHC 16V |
| Transmission: | 8-Speed Automatic |
| Mileage: | 53766 |
| MPG: | 21 city / 28 hwy |
| Engine: | 2.4L I4 PDI Turbocharged DOHC 16V LEV3-SULEV30 275hp |
| Transmission: | 8-Speed Automatic |
| Mileage: | 88991 |
| MPG: | 26 city / 38 hwy |
| Engine: | SKYACTIV®-G 2.5L I4 DOHC 16V |
| Transmission: | 6-Speed Automatic |
| Mileage: | 14579 |
| MPG: | 16 city / 23 hwy |
| Engine: | 3.8L V8 Twin Turbocharged |
| Transmission: | 7-Speed Automatic |
| Mileage: | 1 |
| MPG: | 16 city / 24 hwy |
| Engine: | 5.0 |
| Transmission: | Automatic |
| Mileage: | 79145 |
| MPG: | 21 city / 31 hwy |
| Engine: | 1.8L I4 DOHC 16V |
| Transmission: | 7-Speed Automatic |
| Mileage: | 75956 |
| MPG: | 21 city / 31 hwy |
| Engine: | 1.8L I4 DOHC 16V |
| Transmission: | 7-Speed Automatic |
| Mileage: | 90466 |
| MPG: | 20 city / 27 hwy |
| Engine: | 3.5L V6 Flex Fuel DOHC 24V |
| Transmission: | 7G-TRONIC PLUS 7-Speed Automatic |
| Mileage: | 88628 |
| MPG: | 26 city / 38 hwy |
| Engine: | 2.0L I4 Turbocharged |
| Transmission: | 7-Speed Double-clutch |
| Mileage: | 89219 |
| MPG: | 26 city / 38 hwy |
| Engine: | 2.0L I4 Turbocharged |
| Transmission: | 7-Speed Double-clutch |
| Mileage: | 78819 |
| MPG: | 26 city / 38 hwy |
| Engine: | 2.0L I4 Turbocharged |
| Transmission: | 7-Speed Double-clutch |
| Mileage: | 93464 |
| MPG: | 18 city / 22 hwy |
| Engine: | 3.5L |
| Transmission: | Automatic |
| Mileage: | 93464 |
| MPG: | 18 city / 22 hwy |
| Engine: | 3.5L |
| Transmission: | Automatic |
| Mileage: | 81547 |
| MPG: | 24 city / 31 hwy |
| Engine: | 2.0L I4 Turbocharged |
| Transmission: | 7G-TRONIC PLUS 7-Speed Automatic |
| Mileage: | 42094 |
| MPG: | 20 city / 27 hwy |
| Engine: | 3.5L V6 DOHC Direct Injection |
| Transmission: | 7-Speed Automatic |
| Mileage: | 89042 |
| MPG: | 22 city / 28 hwy |
| Engine: | 2.0L Turbocharged |
| Transmission: | 9-Speed Automatic |
| Mileage: | 78954 |
| MPG: | 24 city / 34 hwy |
| Engine: | 2.0L I4 Turbocharged |
| Transmission: | 7G-TRONIC PLUS 7-Speed Automatic |
| Mileage: | 62890 |
| MPG: | 22 city / 29 hwy |
| Engine: | I4 |
| Transmission: | 9-Speed Automatic |
| Mileage: | 68701 |
| MPG: | 22 city / 30 hwy |
| Engine: | 2.0L I4 Turbocharged |
| Transmission: | 9-Speed Automatic |
| Mileage: | 107536 |
| MPG: | 24 city / 37 hwy |
| Engine: | 2.0L I4 Turbocharged |
| Transmission: | 7-Speed Automatic |
| Mileage: | 84710 |
| MPG: | 25 city / 32 hwy |
| Engine: | 1.6L I4 DOHC 16V Turbocharged |
| Transmission: | 6-Speed Automatic Steptronic |
| Mileage: | 65411 |
| MPG: | 25 city / 30 hwy |
| Engine: | 2.4L I4 SOHC |
| Transmission: | CVT |
| Mileage: | 125370 |
| MPG: | 19 city / 26 hwy |
| Engine: | 3.5L |
| Transmission: | Automatic |
| Mileage: | 125370 |
| MPG: | 19 city / 26 hwy |
| Engine: | 3.5L |
| Transmission: | Automatic |