| Mileage: | 69553 |
| MPG: | 19 city / 27 hwy |
| Engine: | 3.5L V6 SOHC i-VTEC 24V |
| Transmission: | 9-Speed Automatic |
| Mileage: | 68852 |
| MPG: | 22 city / 28 hwy |
| Engine: | I4 |
| Transmission: | 8-Speed Automatic |
| Mileage: | 4413 |
| MPG: | n/a city / n/a hwy |
| Engine: | |
| Transmission: |
| Mileage: | 87399 |
| MPG: | 20 city / 28 hwy |
| Engine: | 1.8L I4 SMPI DOHC |
| Transmission: | 6-Speed Manual with Overdrive |
| Mileage: | 89773 |
| MPG: | 20 city / 28 hwy |
| Engine: | 2.0L I4 TFSI Direct Injection DOHC |
| Transmission: | 8-Speed Automatic |
| Mileage: | 71695 |
| MPG: | 24 city / 33 hwy |
| Engine: | 2.0L 4-Cylinder TFSI |
| Transmission: | 6-Speed S tronicĀ® Automatic |
| Mileage: | 101640 |
| MPG: | 19 city / 25 hwy |
| Engine: | 2.0L 4-Cylinder TFSI |
| Transmission: | 8-Speed Automatic with Tiptronic |
| Mileage: | 25513 |
| MPG: | 14 city / 24 hwy |
| Engine: | 4.0L V8 Twin Turbocharged |
| Transmission: | Close Ratio ZF 8-Speed Automatic with Quickshift |
| Mileage: | 15717 |
| MPG: | 14 city / 24 hwy |
| Engine: | 4.0L V8 Twin Turbocharged |
| Transmission: | Close Ratio ZF 8-Speed Automatic with Quickshift |
| Mileage: | 71799 |
| MPG: | 18 city / 28 hwy |
| Engine: | 3.0L I6 DOHC 24V |
| Transmission: | 6-Speed |
| Mileage: | 152082 |
| MPG: | 18 city / 28 hwy |
| Engine: | 3.0L 6-Cylinder DOHC |
| Transmission: | 6-Speed Automatic Steptronic |
| Mileage: | 78040 |
| MPG: | 23 city / 33 hwy |
| Engine: | 2.0L 4-Cylinder DOHC 16V Turbocharged |
| Transmission: | 8-Speed Automatic |
| Mileage: | 89412 |
| MPG: | 23 city / 35 hwy |
| Engine: | 2.0L 4-Cylinder DOHC 16V Turbocharged |
| Transmission: | 8-Speed Automatic |
| Mileage: | 48478 |
| MPG: | 23 city / 35 hwy |
| Engine: | 2.0L 4-Cylinder DOHC 16V Turbocharged |
| Transmission: | 8-Speed Automatic |
| Mileage: | 78625 |
| MPG: | 23 city / 34 hwy |
| Engine: | 2.0L 4-Cylinder DOHC 16V TwinPower Turbo |
| Transmission: | 8-Speed Automatic |
| Mileage: | 79563 |
| MPG: | 23 city / 35 hwy |
| Engine: | 2.0L 4-Cylinder DOHC 16V Turbocharged |
| Transmission: | 8-Speed Automatic |
| Mileage: | 95377 |
| MPG: | 23 city / 35 hwy |
| Engine: | 2.0L |
| Transmission: | Automatic |
| Mileage: | 95377 |
| MPG: | 23 city / 35 hwy |
| Engine: | 2.0L |
| Transmission: | Automatic |
| Mileage: | 43377 |
| MPG: | n/a city / n/a hwy |
| Engine: | 3.0L |
| Transmission: | Automatic |
| Mileage: | 43377 |
| MPG: | n/a city / n/a hwy |
| Engine: | 3.0L |
| Transmission: | Automatic |
| Mileage: | 91549 |
| MPG: | 28 city / 34 hwy |
| Engine: | ECOTEC 1.4L I4 SMPI DOHC Turbocharged VVT |
| Transmission: | 6-Speed Automatic Electronic with Overdrive |
| Mileage: | 82892 |
| MPG: | 21 city / 29 hwy |
| Engine: | 1.6L |
| Transmission: | Automatic |
| Mileage: | 82892 |
| MPG: | 21 city / 29 hwy |
| Engine: | 1.6L |
| Transmission: | Automatic |
| Mileage: | 58048 |
| MPG: | 18 city / 26 hwy |
| Engine: | 3.6L V6 SIDI VVT |
| Transmission: | 9-Speed Automatic |