| Mileage: | 49621 |
| MPG: | 27 city / 36 hwy |
| Engine: | 1.5L DOHC |
| Transmission: | 6-Speed Automatic |
| Mileage: | 72258 |
| MPG: | 16 city / 23 hwy |
| Engine: | EcoTec3 5.3L V8 |
| Transmission: | 6-Speed Automatic Electronic with Overdrive |
| Mileage: | 120022 |
| MPG: | 22 city / 31 hwy |
| Engine: | 2.0L Turbocharged |
| Transmission: | 8-Speed Automatic |
| Mileage: | 98631 |
| MPG: | 22 city / 28 hwy |
| Engine: | 2.0L |
| Transmission: | Automatic |
| Mileage: | 98631 |
| MPG: | 22 city / 28 hwy |
| Engine: | 2.0L |
| Transmission: | Automatic |
| Mileage: | 141459 |
| MPG: | 24 city / 29 hwy |
| Engine: | 1.4L |
| Transmission: | Automatic |
| Mileage: | 141459 |
| MPG: | 24 city / 29 hwy |
| Engine: | 1.4L |
| Transmission: | Automatic |
| Mileage: | 73825 |
| MPG: | 22 city / 31 hwy |
| Engine: | 2.0L Turbocharged |
| Transmission: | 8-Speed Automatic |
| Mileage: | 78587 |
| MPG: | 26 city / 31 hwy |
| Engine: | 1.5L DOHC |
| Transmission: | 6-Speed Automatic Electronic with Overdrive |
| Mileage: | 105634 |
| MPG: | 18 city / 27 hwy |
| Engine: | 3.6L V6 SIDI VVT |
| Transmission: | 9-Speed Automatic |
| Mileage: | 102117 |
| MPG: | n/a city / n/a hwy |
| Engine: | 2.7L |
| Transmission: | Automatic |
| Mileage: | 102117 |
| MPG: | n/a city / n/a hwy |
| Engine: | 2.7L |
| Transmission: | Automatic |
| Mileage: | 60973 |
| MPG: | 29 city / 36 hwy |
| Engine: | 1.5L |
| Transmission: | Continuously Variable |
| Mileage: | 60973 |
| MPG: | 29 city / 36 hwy |
| Engine: | 1.5L |
| Transmission: | Continuously Variable |
| Mileage: | 7877 |
| MPG: | 12 city / 19 hwy |
| Engine: | 5.5L V8 |
| Transmission: | 8-Speed Dual Clutch |
| Mileage: | 108696 |
| MPG: | 19 city / 28 hwy |
| Engine: | 3.6L |
| Transmission: | Automatic |
| Mileage: | 108696 |
| MPG: | 19 city / 28 hwy |
| Engine: | 3.6L |
| Transmission: | Automatic |
| Mileage: | 75125 |
| MPG: | 18 city / 27 hwy |
| Engine: | 3.6L V6 24V VVT |
| Transmission: | 5-Speed Automatic |
| Mileage: | 41316 |
| MPG: | 16 city / 25 hwy |
| Engine: | HEMI 5.7L V8 Multi Displacement VVT |
| Transmission: | 8-Speed Automatic |
| Mileage: | 110562 |
| MPG: | 19 city / 31 hwy |
| Engine: | 3.6L 6-Cylinder SMPI DOHC |
| Transmission: | 8-Speed Automatic |
| Mileage: | 125084 |
| MPG: | 18 city / 25 hwy |
| Engine: | 3.6L V6 24V VVT |
| Transmission: | 8-Speed Automatic |
| Mileage: | 62043 |
| MPG: | 19 city / 26 hwy |
| Engine: | 3.6L V6 24V VVT |
| Transmission: | 8-Speed Automatic |
| Mileage: | 81906 |
| MPG: | 16 city / 25 hwy |
| Engine: | 5.7 |
| Transmission: | Automatic |
| Mileage: | 82198 |
| MPG: | 19 city / 30 hwy |
| Engine: | 3.6L V6 24V VVT |
| Transmission: | 8-Speed Automatic |