| Mileage: | 131678 |
| MPG: | 17 city / 25 hwy |
| Engine: | 3.6L V6 24V VVT |
| Transmission: | 8-Speed Automatic |
| Mileage: | 57113 |
| MPG: | 18 city / 27 hwy |
| Engine: | 2.0L 4-Cylinder MPFI DOHC Turbocharged |
| Transmission: | 5-Speed Automatic with Sentronic |
| Mileage: | 88145 |
| MPG: | n/a city / n/a hwy |
| Engine: | 3.5 |
| Transmission: | Automatic |
| Mileage: | 79569 |
| MPG: | 22 city / 30 hwy |
| Engine: | 2.0L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Transmission: | Close-Ratio 6-Speed Manual |
| Mileage: | 93795 |
| MPG: | 27 city / 33 hwy |
| Engine: | 2.0L 16V DOHC |
| Transmission: | Lineartronic CVT |
| Mileage: | 111711 |
| MPG: | 27 city / 33 hwy |
| Engine: | 2.0L DOHC |
| Transmission: | Lineartronic CVT |
| Mileage: | 102103 |
| MPG: | 21 city / 27 hwy |
| Engine: | 2.0L DOHC Intercooled Turbocharged |
| Transmission: | 6-Speed Manual |
| Mileage: | 69306 |
| MPG: | 136 city / 123 hwy |
| Engine: | Electric Motor |
| Transmission: | 1-Speed Automatic |
| Mileage: | 129948 |
| MPG: | 26 city / 34 hwy |
| Engine: | 1.8L |
| Transmission: | Automatic |
| Mileage: | 129948 |
| MPG: | 26 city / 34 hwy |
| Engine: | 1.8L |
| Transmission: | Automatic |
| Mileage: | 76938 |
| MPG: | 26 city / 34 hwy |
| Engine: | 1.8L I4 DOHC Dual VVT-i |
| Transmission: | 4-Speed Automatic |
| Mileage: | 52156 |
| MPG: | 29 city / 38 hwy |
| Engine: | 1.8L I4 DOHC Dual VVT-i |
| Transmission: | CVT |
| Mileage: | 115489 |
| MPG: | 29 city / 37 hwy |
| Engine: | 1.8L I4 DOHC Dual VVT-i |
| Transmission: | CVT |
| Mileage: | 98452 |
| MPG: | 25 city / 35 hwy |
| Engine: | 2.5L I4 SMPI DOHC |
| Transmission: | 6-Speed Automatic |
| Mileage: | 112487 |
| MPG: | 25 city / 35 hwy |
| Engine: | 2.5L I4 SMPI DOHC |
| Transmission: | 6-Speed Automatic |
| Mileage: | 88154 |
| MPG: | 25 city / 35 hwy |
| Engine: | 2.5L I4 SMPI DOHC |
| Transmission: | 6-Speed Automatic |
| Mileage: | 85121 |
| MPG: | 29 city / 38 hwy |
| Engine: | 1.8L I4 DOHC Dual VVT-i |
| Transmission: | CVT |
| Mileage: | 80215 |
| MPG: | 29 city / 38 hwy |
| Engine: | 1.8L I4 DOHC Dual VVT-i |
| Transmission: | CVT |
| Mileage: | 103254 |
| MPG: | 29 city / 37 hwy |
| Engine: | 1.8L I4 DOHC Dual VVT-i |
| Transmission: | CVT |
| Mileage: | 78511 |
| MPG: | 29 city / 38 hwy |
| Engine: | 1.8L I4 DOHC Dual VVT-i |
| Transmission: | CVT |
| Mileage: | 66967 |
| MPG: | 29 city / 38 hwy |
| Engine: | 1.8L I4 DOHC Dual VVT-i |
| Transmission: | CVT |
| Mileage: | 74853 |
| MPG: | 29 city / 37 hwy |
| Engine: | 1.8L I4 DOHC Dual VVT-i |
| Transmission: | CVT |
| Mileage: | 64895 |
| MPG: | 29 city / 38 hwy |
| Engine: | 1.8L I4 DOHC Dual VVT-i |
| Transmission: | CVT |
| Mileage: | 71895 |
| MPG: | 29 city / 38 hwy |
| Engine: | 1.8L I4 DOHC Dual VVT-i |
| Transmission: | CVT |