| Mileage: | 98731 |
| MPG: | 23 city / 30 hwy |
| Engine: | 2.0L |
| Transmission: | Automatic |
| Mileage: | 130276 |
| MPG: | 24 city / 30 hwy |
| Engine: | 1.6L |
| Transmission: | Automatic |
| Mileage: | 130276 |
| MPG: | 24 city / 30 hwy |
| Engine: | 1.6L |
| Transmission: | Automatic |
| Mileage: | 57372 |
| MPG: | 25 city / 36 hwy |
| Engine: | 2.4L I4 DGI DOHC |
| Transmission: | 6-Speed Automatic with Sportmatic |
| Mileage: | 94316 |
| MPG: | 18 city / 25 hwy |
| Engine: | 3.3L V6 DGI |
| Transmission: | 6-Speed Automatic with Sportmatic |
| Mileage: | 80432 |
| MPG: | 21 city / 28 hwy |
| Engine: | 2.4L DOHC |
| Transmission: | 6-Speed Automatic with Sportmatic |
| Mileage: | 75993 |
| MPG: | 29 city / 40 hwy |
| Engine: | 2.0L 4-Cylinder MPI |
| Transmission: | CVT |
| Mileage: | 79859 |
| MPG: | 24 city / 32 hwy |
| Engine: | 2.4L I4 DGI DOHC |
| Transmission: | 6-Speed Automatic with Sportmatic |
| Mileage: | 68611 |
| MPG: | 29 city / 35 hwy |
| Engine: | 2.0L I4 MPI DOHC 16V LEV3-SULEV30 147hp |
| Transmission: | CVT |
| Mileage: | 103211 |
| MPG: | 21 city / 30 hwy |
| Engine: | 3.5L V6 DOHC Dual VVT-i 24V |
| Transmission: | 6-Speed Automatic with Sequential Shift ECT-i |
| Mileage: | 153108 |
| MPG: | 22 city / 28 hwy |
| Engine: | 2.0L 16V DOHC |
| Transmission: | 6-Speed Automatic |
| Mileage: | 47222 |
| MPG: | 21 city / 31 hwy |
| Engine: | 2.0L I4 Turbocharged |
| Transmission: | 8-Speed Automatic |
| Mileage: | 47342 |
| MPG: | 26 city / 33 hwy |
| Engine: | 2.5L I4 DOHC 16V |
| Transmission: | 8-Speed Automatic |
| Mileage: | 23902 |
| MPG: | 26 city / 33 hwy |
| Engine: | 2.5L I4 DOHC 16V |
| Transmission: | 8-Speed Automatic |
| Mileage: | 54221 |
| MPG: | 22 city / 29 hwy |
| Engine: | 2.4L I4 PDI Turbocharged DOHC 16V LEV3-SULEV30 275hp |
| Transmission: | 8-Speed Automatic |
| Mileage: | 98634 |
| MPG: | 17 city / 25 hwy |
| Engine: | 3.7L V6 Ti-VCT 24V |
| Transmission: | 6-Speed Automatic |
| Mileage: | 88991 |
| MPG: | 26 city / 38 hwy |
| Engine: | SKYACTIV®-G 2.5L I4 DOHC 16V |
| Transmission: | 6-Speed Automatic |
| Mileage: | 88628 |
| MPG: | 26 city / 38 hwy |
| Engine: | 2.0L I4 Turbocharged |
| Transmission: | 7-Speed Double-clutch |
| Mileage: | 78819 |
| MPG: | 26 city / 38 hwy |
| Engine: | 2.0L I4 Turbocharged |
| Transmission: | 7-Speed Double-clutch |
| Mileage: | 93464 |
| MPG: | 18 city / 22 hwy |
| Engine: | 3.5L |
| Transmission: | Automatic |
| Mileage: | 93464 |
| MPG: | 18 city / 22 hwy |
| Engine: | 3.5L |
| Transmission: | Automatic |
| Mileage: | 81547 |
| MPG: | 24 city / 31 hwy |
| Engine: | 2.0L I4 Turbocharged |
| Transmission: | 7G-TRONIC PLUS 7-Speed Automatic |
| Mileage: | 89042 |
| MPG: | 22 city / 28 hwy |
| Engine: | 2.0L Turbocharged |
| Transmission: | 9-Speed Automatic |
| Mileage: | 78954 |
| MPG: | 24 city / 34 hwy |
| Engine: | 2.0L I4 Turbocharged |
| Transmission: | 7G-TRONIC PLUS 7-Speed Automatic |