| Mileage: | 81654 |
| MPG: | 22 city / 29 hwy |
| Engine: | 2.4L I4 DGI DOHC 16V LEV3-ULEV70 185hp |
| Transmission: | 8-Speed Automatic with SHIFTRONIC |
| Mileage: | 90355 |
| MPG: | 28 city / 32 hwy |
| Engine: | I4 |
| Transmission: | 7-Speed Automatic |
| Mileage: | 98056 |
| MPG: | 19 city / 26 hwy |
| Engine: | 3.8L |
| Transmission: | Automatic |
| Mileage: | 98056 |
| MPG: | 19 city / 26 hwy |
| Engine: | 3.8L |
| Transmission: | Automatic |
| Mileage: | 69899 |
| MPG: | 27 city / 37 hwy |
| Engine: | 2.5L I4 |
| Transmission: | 8-Speed Automatic with Overdrive |
| Mileage: | 55121 |
| MPG: | 23 city / 28 hwy |
| Engine: | I4 |
| Transmission: | 6-Speed Automatic with Shiftronic |
| Mileage: | 135546 |
| MPG: | 27 city / 37 hwy |
| Engine: | 2.5 |
| Transmission: | Automatic |
| Mileage: | 97100 |
| MPG: | 20 city / 29 hwy |
| Engine: | 3.0L V6 |
| Transmission: | 7-Speed Automatic with Manual Shift |
| Mileage: | 81895 |
| MPG: | 21 city / 30 hwy |
| Engine: | 2.0L |
| Transmission: | Automatic |
| Mileage: | 81895 |
| MPG: | 21 city / 30 hwy |
| Engine: | 2.0L |
| Transmission: | Automatic |
| Mileage: | 81210 |
| MPG: | 20 city / 29 hwy |
| Engine: | 3.0L V6 |
| Transmission: | 7-Speed Automatic with Overdrive |
| Mileage: | 127283 |
| MPG: | n/a city / n/a hwy |
| Engine: | 3.6L |
| Transmission: | Automatic |
| Mileage: | 127283 |
| MPG: | n/a city / n/a hwy |
| Engine: | 3.6L |
| Transmission: | Automatic |
| Mileage: | 99258 |
| MPG: | 21 city / 29 hwy |
| Engine: | 3.2L V6 |
| Transmission: | 9-Speed 948TE Automatic |
| Mileage: | 113546 |
| MPG: | 17 city / 21 hwy |
| Engine: | 3.6L V6 24V VVT |
| Transmission: | 5-Speed Automatic |
| Mileage: | 112492 |
| MPG: | 16 city / 20 hwy |
| Engine: | 3.6L V6 24V VVT |
| Transmission: | 5-Speed Automatic |
| Mileage: | 88946 |
| MPG: | 22 city / 31 hwy |
| Engine: | 2.4L I4 |
| Transmission: | 6-Speed Aisin Automatic |
| Mileage: | 70231 |
| MPG: | 21 city / 29 hwy |
| Engine: | 2.4L |
| Transmission: | Automatic |
| Mileage: | 70231 |
| MPG: | 21 city / 29 hwy |
| Engine: | 2.4L |
| Transmission: | Automatic |
| Mileage: | 0 |
| MPG: | n/a city / n/a hwy |
| Engine: | |
| Transmission: |
| Mileage: | 0 |
| MPG: | n/a city / n/a hwy |
| Engine: | |
| Transmission: |
| Mileage: | 167604 |
| MPG: | 20 city / 25 hwy |
| Engine: | 2.0 |
| Transmission: | Manual |
| Mileage: | 114607 |
| MPG: | 23 city / 34 hwy |
| Engine: | 2.4L I4 DGI DOHC |
| Transmission: | 6-Speed Automatic with Sportmatic |
| Mileage: | 98731 |
| MPG: | 23 city / 30 hwy |
| Engine: | 2.0L |
| Transmission: | Automatic |