| Mileage: | 128266 |
| MPG: | n/a city / n/a hwy |
| Engine: | 5.7L |
| Transmission: | Automatic |
| Mileage: | 128266 |
| MPG: | n/a city / n/a hwy |
| Engine: | 5.7L |
| Transmission: | Automatic |
| Mileage: | 233376 |
| MPG: | n/a city / n/a hwy |
| Engine: | 6.7L |
| Transmission: | Automatic |
| Mileage: | 134304 |
| MPG: | 21 city / 29 hwy |
| Engine: | 2.4L I4 MultiAir |
| Transmission: | 9-Speed 948TE Automatic |
| Mileage: | 85317 |
| MPG: | 15 city / 22 hwy |
| Engine: | HEMI 5.7L V8 Multi Displacement VVT |
| Transmission: | 8-Speed Automatic |
| Mileage: | 131678 |
| MPG: | 17 city / 25 hwy |
| Engine: | 3.6L V6 24V VVT |
| Transmission: | 8-Speed Automatic |
| Mileage: | 57113 |
| MPG: | 18 city / 27 hwy |
| Engine: | 2.0L 4-Cylinder MPFI DOHC Turbocharged |
| Transmission: | 5-Speed Automatic with Sentronic |
| Mileage: | 85448 |
| MPG: | 22 city / 29 hwy |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder |
| Transmission: | CVT Lineartronic |
| Mileage: | 79569 |
| MPG: | 22 city / 30 hwy |
| Engine: | 2.0L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Transmission: | Close-Ratio 6-Speed Manual |
| Mileage: | 63379 |
| MPG: | 24 city / 32 hwy |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V VVT |
| Transmission: | Lineartronic CVT |
| Mileage: | 24648 |
| MPG: | 16 city / 22 hwy |
| Engine: | 2.5L DOHC Intercooled High Boost Turbocharged |
| Transmission: | Close-Ratio 6-Speed Manual |
| Mileage: | 154110 |
| MPG: | 22 city / 32 hwy |
| Engine: | 2.5L I4 SMPI DOHC |
| Transmission: | 6-Speed Automatic Electronic with Overdrive |
| Mileage: | 76938 |
| MPG: | 26 city / 34 hwy |
| Engine: | 1.8L I4 DOHC Dual VVT-i |
| Transmission: | 4-Speed Automatic |
| Mileage: | 80978 |
| MPG: | 24 city / 31 hwy |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC Dual VVT-i |
| Transmission: | 6-Speed Automatic |
| Mileage: | 164611 |
| MPG: | 29 city / 38 hwy |
| Engine: | 1.8L I4 DOHC Dual VVT-i |
| Transmission: | CVT |
| Mileage: | 109080 |
| MPG: | 29 city / 37 hwy |
| Engine: | 1.8L I4 DOHC Dual VVT-i |
| Transmission: | CVT |
| Mileage: | 52156 |
| MPG: | 29 city / 38 hwy |
| Engine: | 1.8L I4 DOHC Dual VVT-i |
| Transmission: | CVT |
| Mileage: | 172053 |
| MPG: | 17 city / 21 hwy |
| Engine: | 4.0 |
| Transmission: | Automatic |
| Mileage: | 88154 |
| MPG: | 25 city / 35 hwy |
| Engine: | 2.5L I4 SMPI DOHC |
| Transmission: | 6-Speed Automatic |
| Mileage: | 112487 |
| MPG: | 25 city / 35 hwy |
| Engine: | 2.5L I4 SMPI DOHC |
| Transmission: | 6-Speed Automatic |
| Mileage: | 85121 |
| MPG: | 29 city / 38 hwy |
| Engine: | 1.8L I4 DOHC Dual VVT-i |
| Transmission: | CVT |
| Mileage: | 80215 |
| MPG: | 29 city / 38 hwy |
| Engine: | 1.8L I4 DOHC Dual VVT-i |
| Transmission: | CVT |
| Mileage: | 64895 |
| MPG: | 29 city / 38 hwy |
| Engine: | 1.8L I4 DOHC Dual VVT-i |
| Transmission: | CVT |
| Mileage: | 66967 |
| MPG: | 29 city / 38 hwy |
| Engine: | 1.8L I4 DOHC Dual VVT-i |
| Transmission: | CVT |