| Mileage: | 113358 |
| MPG: | 30 city / 38 hwy |
| Engine: | 1.8L I4 DOHC 16V |
| Transmission: | CVT |
| Mileage: | 51256 |
| MPG: | 32 city / 41 hwy |
| Engine: | 2.0L |
| Transmission: | Automatic |
| Mileage: | 51256 |
| MPG: | 32 city / 41 hwy |
| Engine: | 2.0L |
| Transmission: | Automatic |
| Mileage: | 71968 |
| MPG: | 30 city / 38 hwy |
| Engine: | 1.8L I4 DOHC 16V |
| Transmission: | CVT |
| Mileage: | 50247 |
| MPG: | 27 city / 35 hwy |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC Dual VVT-i |
| Transmission: | 8-Speed Automatic |
| Mileage: | 99378 |
| MPG: | 41 city / 38 hwy |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder |
| Transmission: | eCVT |
| Mileage: | 28961 |
| MPG: | 31 city / 40 hwy |
| Engine: | 2.0L I4 DOHC 16V |
| Transmission: | CVT |
| Mileage: | 70148 |
| MPG: | 29 city / 32 hwy |
| Engine: | 2.0L I4 PDI DOHC 16V LEV3-SULEV30 169hp |
| Transmission: | CVT |
| Mileage: | 34930 |
| MPG: | 41 city / 38 hwy |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder |
| Transmission: | eCVT |
| Mileage: | 103337 |
| MPG: | 25 city / 33 hwy |
| Engine: | 2.0L I4 TSI Turbocharged |
| Transmission: | 6-Speed DSG Automatic with Tiptronic |
| Mileage: | 103925 |
| MPG: | 23 city / 34 hwy |
| Engine: | 1.8L TSI |
| Transmission: | 6-Speed Automatic with Tiptronic |
| Mileage: | 111320 |
| MPG: | 20 city / 23 hwy |
| Engine: | 2.0L |
| Transmission: | Automatic |
| Mileage: | 111320 |
| MPG: | 20 city / 23 hwy |
| Engine: | 2.0L |
| Transmission: | Automatic |
| Mileage: | 86372 |
| MPG: | 22 city / 27 hwy |
| Engine: | 2.0L TSI DOHC |
| Transmission: | 8-Speed Automatic with Tiptronic |
| Mileage: | 60160 |
| MPG: | 22 city / 29 hwy |
| Engine: | 2.0L TSI DOHC |
| Transmission: | 8-Speed Automatic with Tiptronic |
| Mileage: | 50714 |
| MPG: | 22 city / 29 hwy |
| Engine: | 2.0L TSI DOHC |
| Transmission: | 8-Speed Automatic with Tiptronic |
| Mileage: | 84438 |
| MPG: | 18 city / 23 hwy |
| Engine: | 3.6L VR6 |
| Transmission: | 8-Speed Automatic with Tiptronic |
| Mileage: | 63045 |
| MPG: | 18 city / 24 hwy |
| Engine: | 3.6L VR6 |
| Transmission: | 8-Speed Automatic with Tiptronic |
| Mileage: | 111117 |
| MPG: | 17 city / 23 hwy |
| Engine: | 3.6L VR6 |
| Transmission: | 8-Speed Automatic with Tiptronic |
| Mileage: | 76031 |
| MPG: | 21 city / 29 hwy |
| Engine: | 2.0L 4-Cylinder Turbocharged DOHC |
| Transmission: | Automatic with Geartronic |